1. a 2. závod Moravské ligy

První závody Moravské ligy se konají v letošním roce v Třinci ve dnech 27. – 28. 4. 2019. Druhý závod se jede zároveň jako Memoriál Rosti Fabisze, tak si přijeďte pořádně zazávodit.

Zároveň nezapomeňte, že se celý seriál Moravské ligy jede již čipovým systémem. Tudíž všichni jezdci musí mít aktivní čip.

Více info o čipech: Každý jezdec je povinen při závodech, kde je použit ke zpracování výsledků systém MyLaps a BMX Event Manager startovat s čipem. Start bez čipu není možný. Poplatek za přidělení a aktivaci čipu je v prvním roce 1000,-Kč/rok. Zapůjčení čipu pro cizince 250,-Kč/závod. Každý licencovaný jezdec je povinen vlastnit permanentní čip. Částka se hradí Komisi BMX a ta mu čip vydá, před startem závodu. Pro kategorie příchozích na ČBL A MBL je půjčovné 100,-Kč. Před použitím je nutné čip aktivivat v systému MyLaps, bez aktivace je čip nefunkční. Po aktivaci je čip aktivní 1 rok od data aktivace. Pro další rok je nutné čip před vypršením platnosti znovu aktivovat za poplatek přibližně 750,-Kč . Aktivaci je nutné provést 1 přes aktivační kartu distribuovanou kluby. Každý jezdec je povinen si aktivaci a prodloužení čipu zajistit na vlastní odpovědnost. Bez platného a aktivního čipu nebude jezdec připuštěn ke startu závodu. Umístění čipu: nesmí být před osou předního kola. Čip musí být umístěn na
přední vidlici.

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*