Pardubické závody 30.-31.5.2020

Vzhledem k očekávanému rozvolňování protikoronavirových opatřeních se pardubičtí pořadatelé rozhodli pro Vás připravit první závody sezóny, které byli nuceni v březnu odložit. Závody se pojedou o víkendu 30.-31.5.2020 za omezených podmínek, které si přečtete níže v pokynech.

Prosíme všechny, aby VELICE PEČLIVĚ sledovali webové stránky http://www.bmxpardubice.cz , kde budou průběžně zveřejňovány všechny aktuální informace. Již v době zveřejnění těchto propozic došlo ke změně na základě dnešního rozhodnutí Vlády ČR se mohou od 25.5.2020 konat sportovní akce do 300 osob.

Na závody je možná pouze on-line registrace, která končí 27. 5. 2020 ve 12:00 hodin. Přihlášky se budou podávat pouze za celé kluby a zároveň i startovné bude hradit zástupce klubu za všechny přihlášené jezdce. Prosíme, věřte, že v současné době pořádat závody není opravdu lehké … posílejte přihlášky co možná nejdříve a nečekejte na poslední chvíli. Podle přihlášených jezdců se bude AKTUALIZOVAT ustanovení k závodům.

Přihlášky za klub posílejte na e-mail: zdenekmerta57@gmail.com

Podle přihlášek se budeme snažit aktualizovat seznam přihlášených jezdců na našem webu: www.bmxpardubice.cz

Na tyto závody není nutné mít zatím aktivní čipy, závody se pojedou bez čipů, systémem KSK na 3 jízdy a dále KO (čtvrfinále, semifinále se pojedou pro počet účastníků 24 a 12, tzn. účast v každé jízdě pro 6 jezdců).

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*