Čipy na 2020, prolongace je nutná do 31. 5. 2020

Na letošní závodní sezónu musí mít všichni jezdci prodloužený čip. Platnost čipu, které jste pořizovali v minulých letech je vždy rok od jeho aktivace. V roce 2020 se pojede většina závodů čipovým systémem.

Většině čipů z loňského roku již vypršela jejich platnost. Z důvodu ulehčení administrativy na prvních závodech je třeba mít již hotové prodloužení. Návod naleznete v příloze. Případně Vám můžeme s prodloužením pomoci na prvních závodech v Pardubicích, tj. 30.-31.5.2020, kde se ještě nepojede na čipy. Opět však poprosíme, aby vše řešil jeden zástupce za celý klub.

Noví jezdci samozřejmě musí letos pořídit čip nový, kde je v ceně dvouletá aktivace. Pokud chcete mít čip na závody připravený, je třeba zažádat o připravení a aktivaci čipu dopředu na e-mailu: andrea.vesecka@centrum.cz. Na závodech pak dostanete již aktivovaný čip za poplatek =1.500,- Kč. Je nutné, aby jezdec, který o čip žádá měl již zažádáno o národní číslo. O národní čísla žádá jezdec po vystavení licence na webových stránkách: https://www.moto-sheets.com/index.php?p=bmxinfo&i=cze&v=numbers

Prodloužení platnosti stávajících čipů lze zakoupit přímo na e-shopu mylaps.com.

Popis, jak čipy prodloužit najdete v příloze.

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*