Aktualizace!!! MBL Opava na dráze v Brně – Novém Lískovci, 25.-26.7.2020

22.7.2020 – Zveřejňujeme aktuální startovní listiny do Brna – Nového Lískovce, jejímž pořadatelem je SK Jantar Opava, z.s.. Startovní listiny zkontrolujte a v případě doplnění či dotazů kontaktujte pana Jana Procházku na e-mail: jan.prochazka-bmx@atlas.cz

Dále Vás upozorňujeme, že na dráze v Brně je parkování možné až od 24.7. 2020 od 12 hodin!!!

Info od pořadatele SK Jantar Opava, z.s.:

Ahoj všem příznivcům našeho oddílu a všem, co se chystali tento víkend k nám na závody. Bohužel akce, na kterou jsme se dlouho připravovali nemůže proběhnout v Opavě, která spadá do restrikcemi spoutaného moravskoslezského kraje. Je to škoda, protože jsme se chtěli pochlubit novým startovním pahorkem, první rovinkou a dráhou v parádní kondici. Škoda. Dobrou zprávou však je, že po domluvě s Brněnským Olympus týmem, který nám umožní zorganizovat akci na jejich trati v Novém Lískovci, se 7. a 8. závod Moravské ligy pojede. Brněnský tým také zajistí jistě lahodné a bohaté občerstvení DĚKUJEME! Organizačně vše zůstává pod hlavičkou SK Jantar Opava a mimo místa konání se nic nemění. Časový rozpis závodu platí podle předchozího plánu, jen parkování karavanu je možné od pátku 12:00. Velice bych si to nepřál, ale prosím o případnou trpělivost při nějakých komplikacích. Situace pro nás bude složitá, jednak krátkou dobou na přípravu a také novým prostředím. Při domácích závodech nám s organizací pomáhají i lidé mimo bikrosový svět. Ti ale v Brně nebudou. Posílám tímto výzvu a prosbu všem, kteří nám jsou ochotni nějakým způsobem pomoci, aby se mi přihlásily jako případní dobrovolníci. DĚKUJI

A jedna pecka závěrem TOMBOLA BUDE!!! 🙂

Neváhejte a přijeďte do Brna zabojovat o opavské trofeje, Těším se na vás a věřím že společně to zvládneme a závody si parádně užijeme.

Radim Kapler
725 869 226

Z důvodu nařízení Krajské hygienické stanice v Ostravě je zákaz pořádat akce nad 100 osob na území Moravskoslezského kraje. Na základě výše uvedeného jsme tedy NUCENI, po dohodě s pořadatelem BMX & 4X Teamu Brno, přesunout 7. a 8. závod MBL na dráhu v Brně – Lískovci.

Seriál Moravské ligy 2020 pokračuje dalšími závody v Opavě o víkendu 25. a 26. 7. 2020. Pořadatelé z SK Jantar Opava Vás zvou:

Ahoj všem příznivcům kvalitního adrenalinu, nebezpečné rychlosti, soubojů loket na loket a vysokých a dalekých letů na bikrosových kolech. Všichni jste srdečně zváni na bmx dráhu k nám do Opavy. Víkendový program začíná již v pátek 24.7 a to volným tréninkem. V sobotu i v neděli proběhnou závody, kterých se můžou zúčastnit jezdci začátečníci a neregistrovaní. Po celý víkend bude k dispozici lahodné občerstvení a jako třešničku pro vás chystáme tombolu, plnou zajímavých výher. Tak vem kalendář, případně škrtni, co tam máš, a uvidíme se v Brně – Lískovci.

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*