2-13.6.2021 Pardubice – aktualizace informací!

AKTUALIZACE INFORMACÍ

Závody v Pardubicích budou organizovány stejným způsobem jako v loňském roce, tzn. je třeba provést přihlášení jezdců prostřednictvím klubů v níže přiložené tabulce.

Jezdci budou mít předstartovní prostor od diváků oddělen. Do předstartovního prostoru budou moci pouze jezdci a zástupci klubu na základě obdržených vstupních pásek na ruku. Rodiče a ostatní doprovody jezdců do tohoto prostoru mají vstup zakázán.

Dále je nutné vyplnit pro všechny jezdce a osoby, kteří budou v zázemí klubu čestné prohlášení, které je níže také ke stažení. Registrace zašlou kluby na email: zdenekmerta57@gmail.com nejpozději do 9.6.2021. Čestné prohlášení donesou zástupci klubů na registraci v den závodu. Stačí jedno prohlášení na oba dva závodní dny.

Čestné prohlášení rodiče, kteří budou mimo sportoviště, nevyplňují.

Více info o konaných závodech naleznete zde: https://www.bmxpardubice.cz/kalendar/kontrolni-zavod-reprezentace?fbclid=IwAR1AqR1XVzJeYUxsUlHO17Bw2r7r23E1xe7wIfa_K8w2yNrgnRp7oOzdtF8

I když později, než je běžné, otevírá novou závodní sezónu pardubický klub klasickým prvním dvojzávodem.

V sobotu budou jezdci bojovat v rámci Kontrolního závodu o „Středoevropský pohár“ a v neděli změří síly v boji „O štít města Pardubice“.

Základní informace najdete v přílohách – viz. ustanovení k závodu.

Současně však upozorňujeme, že budou pravidla upravena vzhledem k nařízením vlády platných ve dnech konání sportovních akcí. Prosíme proto, sledujte webové stránky. Zatím vydržme, jaká opatření budou platná.

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*