End of Report

6. závod České ligy

Nižbor

BMX EVENT MANAGER, Report Created 23/Jun/2019 17:01:57

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 136

Total Riders = ?


Příchozí 1
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
44 Bikrosclub Řepy Pra Jan KŘIVSKÝ Final 55.988 0.000
890 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Albert ŠTULC 2 57.071 1.083
21 Nižbor Racing Team Boh František TONCAR 5 58.228 2.240
487 SC BMX Benátky Boh Marek NEHODA Final 62.127 6.139
39 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Max ŠABAKA 4 63.149 7.161
813 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Lea KREJČÍ Final 63.734 7.746
22 Nižbor Racing Team Boh Oto VODIČKA 2 69.647 13.659
23 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Viktor KUDRNA 2 72.113 16.125
3 AUTOKLUB BMX team Dobřany Plz Michal BROŹÍK 1 73.454 17.466
45 SC BMX Benátky Boh Barbora BLAŽKOVÁ 3 81.989 26.001

Příchozí 2
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
20 Nižbor Racing Team Boh Josef MRÁZEK Final 49.443 0.000
733 BMX Bílina UsLA Anna LOHSE Final 51.390 1.947
960 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Elen LAPKOVÁ Final 52.293 2.850
38 Nižbor Racing Team Boh Šimon HOMŮLKA 1 76.370 26.927

Boys 6
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
765 SC BMX Benátky Boh Artur KOHOUTEK 1 54.545 0.000
295 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Denis KREJČÍ 4 54.648 0.103
373 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Lukáš VANČO Final 55.343 0.798
404 SC BMX Benátky Boh Matěj BLAŽEK 1 56.018 1.473
955 SC BMX Benátky Boh Jan OČENÁŠEK 2 56.625 2.080
253 SC BMX Benátky Boh Lukáš RAMPOUCH 1 57.343 2.798
567 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Marek MIHALÍK 1 57.883 3.338
390 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Michal ČERNÝ 4 59.546 5.001
303 Bikrosclub Řepy Pra Mikuláš TŘASÁK 3 59.819 5.274
346 Koloshop cz SK Horní Krupka UsLA Jakub HAUF 3 63.260 8.715
531 Nižbor Racing Team Boh Mikuláš ČERNÝ 5 63.272 8.727
912 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Matěj TEJMAR 2 63.272 8.727
523 Nižbor Racing Team Boh Jakub SCHMID 2 63.713 9.168

Boys 7
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
212 SC BMX Benátky Boh Čeňek VALEŠ Final 48.804 0.000
429 BMX Bílina UsLA Tomáš LOHSE Final 50.516 1.712
466 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Alex ANČINEC Final 50.724 1.920
109 Bikrosclub Řepy Pra Petr NOVÁK Final 52.128 3.324
18 Bikrosclub Řepy Pra Stella TAMME 3 52.234 3.430
484 Bikrosclub Řepy Pra Ben KOZA 5 53.337 4.533
813 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Oliver KREJČÍ 1 53.356 4.552
624 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Kryštof ŠIPULA 2 54.329 5.525
100 Bikrosclub Řepy Pra Kryštof ŠIMSA 5 57.710 8.906
929 Bikrosclub Řepy Pra Marek PAJMA 4 59.418 10.614
876 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Štefan BASULTO 4 62.250 13.446

Boys 8
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
265 TJ BMX Pardubice Par Dominik RÁLIŠ Final 45.015 0.000
281 TJ BMX Pardubice Par Alan PĚTIOKÝ Final 46.597 1.582
211 Bikrosclub Řepy Pra Josef PROCHÁZKA Final 47.472 2.457
84 Bikrosclub Řepy Pra Jakub DLOUHÝ 1 47.664 2.649
67 Bikrosclub Řepy Pra Matyáš VRKOČ 2 48.296 3.281
274 TJ BMX Pardubice Par František SEIDL Final 48.310 3.295
229 SC BMX Benátky Boh Richard SVOBODA 1 48.962 3.947
69 TJ BMX Pardubice Par Matyáš BLASL Semi Final 49.209 4.194
108 SC BMX Benátky Boh Narottam SUK 5 49.376 4.361
222 Bikrosclub Řepy Pra Matyáš KRNÁČ 2 49.568 4.553
417 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra David LAPKA 2 51.515 6.500
977 SC BMX Benátky Boh Denis JUROŠKA 4 51.551 6.536
529 BMX Bílina UsLA Adam DVOŘÁK 2 51.709 6.694
456 FALER BIKE team UsLA Tomáš NOVOTNÝ 2 52.294 7.279
150 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Kvido JIRAVA 1 52.295 7.280
521 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Jakub KRATOCHVÍL 3 53.267 8.252
488 SC BMX Benátky Boh Lukáš NEHODA 3 54.511 9.496
740 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Lucie HERMANNOVÁ 4 55.368 10.353
92 Bikrosclub Řepy Pra Adam ŠRAIL 4 57.487 12.472

Boys 9/10
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
802 Koloshop cz SK Horní Krupka UsLA Matěj PAVKA Final 43.589 0.000
101 Bikrosclub Řepy Pra Tobias BLEIER Final 44.054 0.465
33 SC BMX Benátky Boh Šimon SVÁTEK Final 45.171 1.582
170 SC BMX Benátky Boh Jan VOTOČEK 1 45.340 1.751
174 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Martin SPURNÝ 4 45.829 2.240
316 CK Slavoj Terezín UsLA Matyáš BUZEK 1 46.601 3.012
192 Bikrosclub Řepy Pra Michal RUDOLF 4 46.904 3.315
320 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra David ČERNÝ 4 47.297 3.708
661 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Vojtěch MIKO 1 47.491 3.902
63 SC BMX Benátky Boh Václav KUBR 2 47.926 4.337
141 Bikrosclub Řepy Pra Jakub KRATOCHVÍL 3 48.343 4.754
940 SC BMX Benátky Boh Petr KOTVAS 5 48.528 4.939
616 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Ondřej MIKO 5 48.998 5.409
901 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Dominik PETRUS 3 53.267 9.678
365 Nižbor Racing Team Boh Viktor PODUŠKA 2 53.464 9.875
722 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Petr TROJAN 1 57.226 13.637

Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
515 Nižbor Racing Team Boh Karel DVOŘÁK Final 37.899 0.000
53 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Petr EDL Final 38.276 0.377
729 SC BMX Benátky Boh Ondřej SVOBODA Final 38.758 0.859
583 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Kryštof ŠTULC 5 40.539 2.640
727 Nižbor Racing Team Boh Tomáš KADLEC 4 41.337 3.438
75 FALER BIKE team UsLA Petr MILTNER 5 42.090 4.191
59 Bikrosclub Řepy Pra Miroslav JELÍNEK 2 43.225 5.326
609 FALER BIKE team UsLA Michal MAREŠ 1 43.278 5.379
475 FALER BIKE team UsLA Nelly MILTNEROVÁ Final 43.983 6.084
24 Bikrosclub Řepy Pra Jaroslava KUBROVÁ 4 48.333 10.434
37 Bikrosclub Řepy Pra Jaroslav TŘASÁK 3 49.494 11.595

Boys 11/12
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
297 Bikrosclub Řepy Pra Jakub TOPINKA Final 40.491 0.000
91 TJ BMX Pardubice Par Antonín HADRAVA Final 40.896 0.405
411 TJ BMX Pardubice Par Vít GRUNTORÁD Semi Final 41.243 0.752
42 Bikrosclub Řepy Pra Marek ŘÍHA Final 41.312 0.821
999 Bikrosclub Řepy Pra Albert VLČEK Semi Final 41.798 1.307
23 SC BMX Benátky Boh Matyáš PINKAS 4 42.806 2.315
34 Bikrosclub Řepy Pra Petr HEŘMAN Semi Final 43.181 2.690
220 Nižbor Racing Team Boh Kryštof KADLEC 5 43.650 3.159
257 SC BMX Benátky Boh David ADÁMEK 2 43.865 3.374
131 SC BMX Benátky Boh Matyáš KUKLA 3 43.880 3.389
95 SC BMX Benátky Boh Adam VARVAŽOVSKÝ Final 44.008 3.517
247 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Matěj PSOTA 1 44.067 3.576
400 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Adam HERMANN 4 44.503 4.012
916 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Václav VELETA 2 44.558 4.067
99 Bikrosclub Řepy Pra Jakub ŠKUTINA 1 44.648 4.157
906 FALER BIKE team UsLA David MAREŠ 1 45.249 4.758
118 SC BMX Benátky Boh Jan HERRMAN 2 45.326 4.835
480 Bikrosclub Řepy Pra Antonín STAROSTA 2 45.638 5.147
421 FALER BIKE team UsLA Oliver MILTNER 1 45.790 5.299
121 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Nikola DVOŘÁKOVÁ 1 46.625 6.134
468 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Tobiáš ŠTULC 1 47.570 7.079
717 Bikrosclub Řepy Pra Alfréd KOZA 3 47.830 7.339
551 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Robin PETRUS 5 47.935 7.444
712 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Vojtěch LIŠKA 4 53.049 12.558
620 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Matyáš MIHALÍK 4 53.311 12.820

Boys 13/14
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Nižbor Racing Team Boh Lukáš KADLEC Final 37.028 0.000
17 TJ BMX Pardubice Par Vilém SOKOL Final 37.638 0.610
273 TJ BMX Pardubice Par Jan SEIDL 3 38.631 1.603
98 Bikrosclub Řepy Pra Jáchym VANĚK 5 39.610 2.582
72 TJ BMX Pardubice Par Sebastian PAŘÍZEK 1 40.697 3.669
451 FALER BIKE team UsLA Tomáš CHARVÁT 1 41.852 4.824
20 Bikrosclub Řepy Pra Martin ŘÍHA 1 41.855 4.827
40 Bikrosclub Řepy Pra Matěj WEIS 4 43.231 6.203
206 SC BMX Benátky Boh Richard ADAM 2 43.579 6.551
12 SC BMX Benátky Boh Erik NOVOTNÝ 1 44.100 7.072
888 Bikrosclub Řepy Pra Michal ČEPELA 5 45.126 8.098
184 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Petra BEHENSKÁ 4 46.998 9.970

Boys 15/16
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W5 TJ BMX Pardubice Par Adam MORAVEC Final 35.783 0.000
666 OK TEAM Boh Lukáš KUNČAR 4 36.145 0.362
24 ?Club Unknown? ? Matyáš MENTLÍK Final 36.360 0.577
117 SC BMX Benátky Boh Jonáš MIKSA 3 36.571 0.788
196 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Marek NEUŽIL 1 36.989 1.206
90 SC BMX Benátky Boh Lukáš VESECKÝ 4 38.146 2.363
30 SC BMX Benátky Boh Jakub VESECKÝ 2 39.453 3.670
239 Nižbor Racing Team Boh Martin KOUBA 5 39.546 3.763
238 Bikrosclub Řepy Pra Jan ŠEDIVÝ 5 41.302 5.519
284 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Ondřej ŠIMŮNEK 1 41.685 5.902

Men 17+
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
77 BMX & 4X TEAM OLYMPUS Boh Lukáš MENTLÍK Final 34.407 0.000
668 Bikrosclub Řepy Pra Vojtěch KAŠPAR Final 34.930 0.523
54 SC BMX Benátky Boh Tomáš VESECKÝ Final 35.246 0.839
144 Bikrosclub Řepy Pra Adam PECHAČ 4 37.093 2.686
56 SC BMX Benátky Boh Štěpán HLADÍK 3 37.373 2.966

Top of Report