End of Report

8. závod České ligy

Klatovy

BMX EVENT MANAGER, Report Created 15/Sep/2019 22:20:47

Fastest Time per Rider per Class

Total Entries = 121

Total Riders = ?


Příchozí 1
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
960 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Elen LAPKOVÁ 2 49.758 0.000
733 BMX Bílina UsLA Anna LOHSE Final 50.311 0.553
820 CK Slavoj Terezín UsLA Dominik DUŠEK 2 54.755 4.997
487 SC BMX Benátky Boh Marek NEHODA 2 63.247 13.489
935 BMX Bílina UsLA Emilie DVOŔÁKOVÁ 2 63.503 13.745
7 SC BMX Benátky Boh Albert KOHOUTEK Final 64.023 14.265
23 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Viktor KUDRNA 1 71.513 21.755

Příchozí 3 (MTB)
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
178 CK Slavoj Terezín UsLA Jaroslav DUŠEK 2 45.520 0.000
464 SC BMX Benátky Boh Jaroslava KUBROVÁ 1 48.896 3.376

Boys 6
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
765 SC BMX Benátky Boh Artur KOHOUTEK Final 50.798 0.000
880 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Vít REKL 2 51.084 0.286
955 SC BMX Benátky Boh Jan OČENÁŠEK 3 51.335 0.537
295 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Denis KREJČÍ 2 51.952 1.154
253 SC BMX Benátky Boh Lukáš RAMPOUCH 2 53.819 3.021
567 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Marek MIHALÍK 1 56.863 6.065
68 Bikrosclub Řepy Pra Josefína MORAVCOVÁ 3 57.337 6.539
912 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Matěj TEJMAR 4 57.478 6.680
390 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Michal ČERNÝ 2 57.495 6.697

Boys 7
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
46 Bikrosclub Řepy Pra Boris MORAVEC 4 47.237 0.000
212 SC BMX Benátky Boh Čeňek VALEŠ Final 48.039 0.802
429 BMX Bílina UsLA Tomáš LOHSE 4 48.333 1.096
109 Bikrosclub Řepy Pra Petr NOVÁK Final 48.363 1.126
466 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Alex ANČINEC 2 48.399 1.162
813 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Oliver KREJČÍ 3 50.576 3.339
324 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Jakub MARKVART 3 50.645 3.408
18 Bikrosclub Řepy Pra Stella TAMME 1 51.021 3.784
624 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Kryštof ŠIPULA 3 52.265 5.028
876 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Štefan BASULTO 5 57.415 10.178

Boys 8
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
W2 TJ BMX Pardubice Par Dominik RÁLIŠ 3 43.833 0.000
84 Bikrosclub Řepy Pra Jakub DLOUHÝ 3 44.185 0.352
67 Bikrosclub Řepy Pra Matyáš VRKOČ Final 44.913 1.080
229 SC BMX Benátky Boh Richard SVOBODA Final 45.793 1.960
417 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra David LAPKA 2 47.946 4.113
58 SC BMX Benátky Boh Lukáš STRÁNSKÝ 4 48.178 4.345
222 Bikrosclub Řepy Pra Matyáš KRNÁČ 1 48.320 4.487
789 BMX Bílina UsLA Roman KRÁL 3 48.367 4.534
150 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Kvido JIRAVA 1 48.712 4.879
529 BMX Bílina UsLA Adam DVOŘÁK 1 49.697 5.864
456 FALER BIKE team UsLA Tomáš NOVOTNÝ 5 50.457 6.624
488 SC BMX Benátky Boh Lukáš NEHODA 1 51.028 7.195
740 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Lucie HERMANNOVÁ 1 52.866 9.033
92 Bikrosclub Řepy Pra Adam ŠRAIL 3 53.927 10.094
633 CK Slavoj Terezín UsLA Kryštof DUŠEK 3 54.441 10.608

Boys 9/10
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
129 BMX Bílina UsLA Vojtěch BEČKA Final 40.626 0.000
101 Bikrosclub Řepy Pra Tobias BLEIER 2 41.079 0.453
802 Koloshop cz SK Horní Krupka UsLA Matěj PAVKA Final 41.224 0.598
33 SC BMX Benátky Boh Šimon SVÁTEK Final 42.264 1.638
170 SC BMX Benátky Boh Jan VOTOČEK Final 42.530 1.904
316 CK Slavoj Terezín UsLA Matyáš BUZEK 2 43.801 3.175
174 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Martin SPURNÝ Semi Final 43.980 3.354
141 Bikrosclub Řepy Pra Jakub KRATOCHVÍL Final 44.613 3.987
818 Bikrosclub Řepy Pra Jonáš ZELENKA 3 45.267 4.641
63 SC BMX Benátky Boh Václav KUBR 3 45.489 4.863
661 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Vojtěch MIKO Semi Final 45.542 4.916
991 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Viktor WEBER 2 46.435 5.809
320 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra David ČERNÝ 2 46.806 6.180
616 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Ondřej MIKO 4 47.433 6.807
990 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Vojtěch REKL 2 47.493 6.867
479 FALER BIKE team UsLA Richard KNĚŘ 3 47.607 6.981
816 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Ondřej SALAJ 1 50.842 10.216
901 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Dominik PETRUS 5 51.087 10.461

Cruiser
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
454 AUTOKLUB BMX team Dobřany Plz Jaroslav FEJFAR Final 37.002 0.000
515 Nižbor Racing Team Boh Karel DVOŘÁK Final 37.267 0.265
729 SC BMX Benátky Boh Ondřej SVOBODA 4 37.586 0.584
53 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Petr EDL 2 37.858 0.856
727 Nižbor Racing Team Boh Tomáš KADLEC 4 40.373 3.371
75 FALER BIKE team UsLA Petr MILTNER 5 41.440 4.438
609 FALER BIKE team UsLA Michal MAREŠ 1 42.193 5.191
475 FALER BIKE team UsLA Nelly MILTNEROVÁ 4 42.426 5.424
978 FALER BIKE team UsLA Jiří KNEŘ 4 45.202 8.200
939 BMX Bílina UsLA Zdeněk PAVLÍK 1 47.925 10.923

Boys 11/12
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
297 Bikrosclub Řepy Pra Jakub TOPINKA 5 38.276 0.000
411 TJ BMX Pardubice Par Vít GRUNTORÁD Semi Final 38.422 0.146
91 TJ BMX Pardubice Par Antonín HADRAVA 3 38.497 0.221
999 Bikrosclub Řepy Pra Albert VLČEK 3 38.512 0.236
42 Bikrosclub Řepy Pra Marek ŘÍHA Semi Final 39.297 1.021
34 Bikrosclub Řepy Pra Petr HEŘMAN Semi Final 40.045 1.769
131 SC BMX Benátky Boh Matyáš KUKLA 4 40.529 2.253
23 SC BMX Benátky Boh Matyáš PINKAS Semi Final 40.607 2.331
916 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Václav VELETA Semi Final 40.792 2.516
95 SC BMX Benátky Boh Adam VARVAŽOVSKÝ 3 40.831 2.555
220 Nižbor Racing Team Boh Kryštof KADLEC 4 41.919 3.643
35 Bikrosclub Řepy Pra Ondřej POPELA Semi Final 42.610 4.334
118 SC BMX Benátky Boh Jan HERRMAN 1 42.737 4.461
400 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Adam HERMANN 2 43.091 4.815
421 FALER BIKE team UsLA Oliver MILTNER 4 43.158 4.882
247 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Matěj PSOTA 4 43.187 4.911
906 FALER BIKE team UsLA David MAREŠ 1 43.881 5.605
551 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Robin PETRUS 1 45.800 7.524
829 BMX Bílina UsLA Matyáš PAVLÍK 2 47.271 8.995
440 FALER BIKE team UsLA Jakub HIMMEL 1 47.348 9.072
712 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Vojtěch LIŠKA 1 49.856 11.580

Boys 13/14
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
554 Nižbor Racing Team Boh Lukáš KADLEC 5 35.883 0.000
98 Bikrosclub Řepy Pra Jáchym VANĚK Final 36.764 0.881
17 TJ BMX Pardubice Par Vilém SOKOL Final 36.904 1.021
451 FALER BIKE team UsLA Tomáš CHARVÁT 4 38.484 2.601
422 CK Slavoj Terezín UsLA Tomáš TESAŘÍK 4 38.955 3.072
20 Bikrosclub Řepy Pra Martin ŘÍHA 4 39.148 3.265
32 Bikrosclub Řepy Pra Vít MÁDR 5 40.189 4.306
428 FALER BIKE team UsLA Kryštof KNEŘ 4 40.396 4.513
12 SC BMX Benátky Boh Erik NOVOTNÝ 4 41.013 5.130
206 SC BMX Benátky Boh Richard ADAM 5 42.510 6.627
184 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Petra BEHENSKÁ 5 44.122 8.239

Boys 15/16
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
51 TJ BMX Pardubice Par Adam MORAVEC 5 34.842 0.000
24 BMX & 4X TEAM OLYMPUS Boh Matyáš MENTLÍK 4 35.103 0.261
666 OK TEAM Boh Lukáš KUNČAR 3 35.369 0.527
196 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Marek NEUŽIL 5 36.018 1.176
289 Bikrosclub Řepy Pra Martin MALKUS 3 36.403 1.561
90 SC BMX Benátky Boh Lukáš VESECKÝ Final 37.080 2.238
30 SC BMX Benátky Boh Jakub VESECKÝ 2 37.808 2.966
239 Nižbor Racing Team Boh Martin KOUBA 3 38.022 3.180
149 Bikrosclub Řepy Pra David KOŘÍNEK 5 38.368 3.526
291 Bikrosclub Řepy Pra Adam RAUFER 4 38.666 3.824
284 TJ Slovan Bohnice-BMX Pra Ondřej ŠIMŮNEK 1 39.418 4.576

Men 17+
PLATE GROUP NAME Moto Lap Time Gap
77 BMX & 4X TEAM OLYMPUS Boh Lukáš MENTLÍK Final 34.072 0.000
54 SC BMX Benátky Boh Tomáš VESECKÝ 3 35.035 0.963
668 Bikrosclub Řepy Pra Vojtěch KAŠPAR 4 35.314 1.242
56 SC BMX Benátky Boh Štěpán HLADÍK 4 35.978 1.906
444 Bikrosclub Řepy Pra Vojtěch POPELA Final 38.111 4.039
650 SK BMX Klatovy Plz Tomáš VIRGL 2 40.864 6.792

Top of Report